Vlkoš − Žacléřská bouda pěkně po staru

Zažijte kouzlo chalupy, která pamatuje dvě staletí. Kouzlo nízkých stropů a vůně starého dřeva. Pojďte skočit z papučí přímo na lyže a zkusit náš historický vlek, který je tu pouze pro Vás a nebo jen sledujte Vaše ratolesti jak lyžují z tepla chalupy.

Chalupa má dva vchody oba vybaveny elektrickými zámky na kód. Prostorná lyžárna s vytápěnou botárnou z které je vchod do haly chalupy.V přízemí chalupy se nachází prostorný obývací pokoj s kuchyní.

Vybavení: 2x gauč s konferenčním stolkem, jídelní stůl pro minimálně 8 lidí, barový pult se 3 židlemi, kuchyňský kout se středovým pultem. Kuchyň je nadstandartně vybavena – 2 indukční varné desky, 2 lednice s mrazákem, mikrovlná trouba, parní trouba, toustovač/ruční gril, varná konvice, kávovar na zrnkovou kávu, elektrický pěnič mléka, ruční mixér, zapékací mísi, plechy, hrnce, pánvičky a další standartní vybavení.

V přízemí se dále nachází 1x čtyřlůžkový a 1x třílůžkový pokoj. Koupelny pánská a dámská se dvěmi záchody, 3 umyvadly a jednou sprchou v každé koupelně. V prvním patře se nachází 2x dvoulůžkový pokoj, 2x třílůžkový pokoj a 3x čtyřlůžkový pokoj. Pokoje jsou jednoduše vybaveny každý se stolem a židlemi a jednou či dvěma skříněmi. Podkrový je momentálně nevyužito.

V létě parkování přímo u chalupy pro 5 aut, v zimě parkování u silnice pro 7 aut. Jedno místo přímo u cesty k chalupě, dalších 6 míst na parkovišti vzdálené 200m od cesty k chalupě. Chalupa je vzdálena 650m od hlavní silnice a zimního parkování.
Pro dopravu věcí a osob na chalupu je možné si pronajmout naší čtyřkolku nebo je možno vyjednat externí dopravu za poplatek (p.Sittek – +420 775 651 798). Chalupa leží v ůžasném prostředí obklopena lesy národního parku KRNAP. Lepší polohu si již v našich podmínkách nedokážeme představit.

V zimě z chalupy rovnou na lyže na menší soukromý vlek nebo 3 km do střediska Pomezky www.skimu.cz Větší lyžařské středisko Pec pod Sněžkou se nachází 19,5km od Chalupy.

Milovníci běžkařského a skialpinistického sportu si to zde zamilují, když zjistí že na běžky mohou nasednout hned u chalupy na jednu z několika běžkařských a skialpinistických tratí v Malé Úpě.

Nadšenci turistiky ocení mnoho turistických tras a přímo z chalupy je krásná vycházka přímo na Sněžku.
V létě naskočíte na kolo a přímo od chalupy jste na cyklistické trase na vrcholky hor.
Naprosto kouzelná atmosféra vás nadchne a nebude se vám chtít jet zpět do civilizace.

V ceně pronájmu je povlečení, zrnková káva v kávovaru (1x plný zásobník), jar, houbičky, utěrky, balík toaletního papíru (8 kusů), základní koření a sůl a pepř, koš dřeva do krbu.

Pokojů: 9

Koupeleny:2

Parkování: 5

Velikost: 400m2

Informace

Pravidla chalupy

Příjezd: 15:00
Odjezd: 10:00

cs_CZ