Pronájem chalupy

Pokud je rezervace zadána přes naší webovou stránku www.vlkos.com nebo přes email rezervace@vlkos.com, tak cena zahrnuje poplatky obci (25,-Kč/dospělý/den). Záloha na pobyt činí 30% z celkové částky a platí se převodem nebo kartou při vytvoření rezervace. Doplatek za ubytování společně s kaucí ve výši 5000,- Kč se platí převodem před příjezdem na chalupu nebo v den příjezdu v hotovosti. Hosté jsou povinni se seznámit s ubytovacím řádem chalupy a dodržovat ho po celou dobu pobytu. Mazlíčci povoleni za poplatek 200,-/mazlíček/den.

Elektřina

Cena pobytu nezahrnuje spotřebovanou elektrickou energii. Reálná spotřeba elektřiny se platí po opuštění objektu převodem na účet pronajímatele. 

Cena 1kWh = 9,12Kč.

Vlek

Vlek se pronajímá za poplatek 2000,-Kč/den bez obsluhy. Provozní doba je stanovena od 9 hodin do 16 hodin (poplatek je splatný prvním spuštěním vleku v den pronájmu a nezáleží na časovém využití vleku nájemníkem). Spuštěním a obsluhou vleku nájemcem, bere nájemce plnou odpovědnost za provoz vleku a bezpečnost provozu na vleku.

Pokud je vlek obsluhován placenou obsluhou stanovenou pronajímatelem, přechází tato odpovědnost na obsluhu vleku a nájemce souhlasí se zaplacením mzdy obsluhy předem stanovené pronajímatelem.

Poplatek za pronájem vleku se platí po odjezdu z chalupy převodem na účet pronajímatele.

Čtyřkolka

Čtyřkolku je možné použít za poplatek 1500,-Kč/den + spotřeba pohonných hmot (42 Kč/l – cena se může měnit dle sazby pohonných hmot). Čtyřkolka slouží výhradně k dopravě osob a zavazadel na chalupu a z chalupy a obsluhu vleku. Využití čtyřkolky k výletům není povoleno. Nájemce je zodpovědný za veškeré škody způsobené jak na čtyřkolce tak na jiném majetku, které užitím čtyřkolky způsobí. Pronajímatel chalupy není v žádném případě odpovědný za zranění nebo jakoukoli zdravotní újmu řidiče nebo jiných osob při operování čtyřkolky nájemcem.

Poplatek za využití čtyřkolky se platí po odjezdu z chalupy převodem na účet pronajímatele.

cs_CZ